Виставка Зернові Технології - 2018

Виставка Зернові Технології - 2018

 

 21-23 лютого 2018р  у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ), м. Київ відбулася восьма міжнародна виставка інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові Технології - 2018». У виставці брали участь більш ніж 300 компаній з України та зарубіжних країн, які займають лідируючі місця на вітчизняному та міжнародному ринках.

Компанія «Ландтехнік»  є постійним учасником виставки.

 

 

На нашому стенді відвідувачі мали можливість ознайомитись як з новинками, так і з популярними моделями навісного обладнання та інструментом.

На "Зернових технологіях-2018" був представлений гідравлічний маніпулятор Ferri ТР-61

За три дні, наш стенд відвідало дуже багато партнерів, постійних клієнтів, а нові знайомства відкривають безмежні горизонти майбутньої співпраці.

Виставка – блискуча можливість зустрітися з однодумцями, що об’єднані прагненням досконалості.

Обговорення перспектив розвитку агробізнесу в Україні з колегами компанії «Анкорес-Україна» - одного з провідних експертів з годівлі, який пропонує готові корми та кормові добавки для сільськогосподарських тварин і птиці  http://www.ankores.com.ua/.

Дякуємо всім за зустріч та за співпрацю! Сподіваємося, що наші партнерські стосунки будуть і надалі зміцнюватись, а спільні успіхи зростати!