Меню Закрити

офіційний дилер Husqvarna в Україні

один з найбільших в світі виробників садового обладнання
Husqvarna

Обладнання для саду

це міцні, довговічні та надійні знаряддя високої продуктивності. При цьому вся техніка компактна та на диво легка, що є додатковим плюсом в експлуатації.

Ландтехнік є офіційним дилером в Україні компанії Husqvarna – шведської промислової компанії, однієї з найбільших в світі виробників садового обладнання – пил, косарок, інструментів для обробки каменів, інструментів для будівельної промисловості.

Обладнання Husqvarna – це міцні, довговічні та надійні знаряддя високої продуктивності. При цьому вся техніка компактна та на диво легка, що є додатковим плюсом в експлуатації.

Техніка Хускварна має ряд інтелектуальних функцій, призначених для полегшення та підвищення ефективності вашої роботи.

Купити газонокосарки Husqvarna, бензопили, тримери та іншу техніку ви можете в офіційного представника виробника в Україні за контактами: 063 304 17 74.

ТОВ «Ландтехнік» пропонує вам тільки оригінальну техніку від виробника та сертифікаційний сервіс по обслуговуванню за гарантійними зобов’язаннями.

Отримайте консультацію висококваліфікованого персоналу з підбору необхідної вам техніки.

Садова техніка Хускварна в Україні – надійний партнер в обслуговуванні комунальних господарств, будівельних майданчиків, прибудинкових територій.

Купити косарку Husqvarna, бензопилу , садовий трактор, тример, генератор а також запчастини до техніки можна швидко в представництві Ландтехнік.

зАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Отримайте безкоштовну консультацію з приводу купівлі або оренди сільськогосподарської техніки зателефонувавши нам за номером 063 304 18 25 або скориставшись формою поруч.

Більше техніки та технічних характеристик на сайті виробника за посиланням.

Безкоштовна консультація

    ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
    +
    Передзвоніть мені!