Меню Закрити

Техніка для ведення сільського господарства

жодному підприємцю не обійтися без спеціальних машин
індивідуальні характеристики

Сільськогосподарська техніка

Сільськогосподарська техніка здатна задовольнити всі потреби. Кожна сільськогосподарська машина володіє своїм індивідуальним набором характеристик, які призначаються для виконання конкретних завдань. Така техніка дозволить досягти максимальної продуктивності в найкоротші терміни.

Ми знаємо, що станом на сьогодні, фермер має широкий запит щодо наявності спектру техніки, щоб обробити грунт ефективніше, швидше, простіше та вигідніше.

Сільгосптехніка та асортимент машин, які реалізуються компанією «Ландтехнік», зараз є дуже численними та різноманітними, можуть бути поділені на основні групи:

 • обладнання для обробки ґрунту;
 • посадкове обладнання;
 • обладнання для підживлення грунту;
 • збиральне обладнання;
 • техніка для садів, парків, виноградників.

До основних позицій, що реалізуються відносяться: глибокорозпушувачі, оборотні плуги, дискові борони, культиватори, дисколапові агрегати, трактори, жатки, подрібнювачі пожнивних решток, посівну техніку, прес-підбирачі, обприскувачі, навісні пили, лісові фрези, подрібнювачі деревини, гідравлічні косарки та ін..

«Ландтехнік» є ексклюзивним дистриб’ютором техніки таких компаній, як Suokone, Toscano, Basak, CoupEco, Ferri та ін.

Також, ми пропонуємо широкий асортимент запасних частин до імпортної сільськогосподарської техніки. У нас можна купити запчастини для тракторів, комбайнів, а також придбати запчастини для техніки друге видів: запчастини на сівалки, на культиватори, борони, запчастини для плуга, запчастини для подрібнювачів та ін. видів сільгосптехніки європейських і американських виробників.

В інтернет-магазині parts-ltec.com.ua представлені запасні частини до самохідної, причіпної та навісної сільгосптехніки, фільтра, паливно-мастильні матеріали від провідних світових виробників зі складів в Україні і на замовлення з Європи і Америки: Deutz -Fahr, Schulte, Kello-Bilt, Manitou, Lemken, Claas, Kubota і ін.

Ми, «ЛАНДТЕХНІК», прагнемо до партнерських відносин зі своїми клієнтами і пропонуємо Не тільки широкий асортимент техніки, але і послуги професійної сервісної служби, яка забезпечить повний цикл передпродажної підготовки, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Ландтехнік має власне виробництво комплектуючих до техніки:

– ковші

– ножі

-шнеки

Виконуємо розточно-наплавні роботи.

Ми допоможемо оптимізувати Ваші витрати, пропонуючи якісну техніку з досвідом: б/в комбайни, трактори, телескопічні навантажувачі, оборотні плуги, прес-підбирачі, посівні агрегати.

Кращий садово-парковий інструмент Husqvarna: бензопили, садові трактори, райдери, тримери, газонокосарки, культиватори, повітродуви, мотокоси, висоторізи, витратні частини і матеріали, якісний сервіс.

Супровід компаній та задоволення потреб в техніці навіть масштабних холдингів протягом майже 10 років, доводить, що компанія Ландтехнік є надійним партнером та гарантує Вам відповідність очікувань в ефективності, швидкості продуктивності компанії.

Завжди раді співпраці від консультації до покупки та обслуговування Вашої техніки.

зАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Отримайте безкоштовну консультацію з приводу купівлі або оренди сільськогосподарської техніки зателефонувавши нам за номером 063 304 18 25 або скориставшись формою поруч.

Безкоштовна консультація

  Передзвонити
  +
  Передзвонити