Необхідна потужність трактора : 120 к.с.
Видалення дерев діаметром : 400 мм.
Діаметр ротора (загальний) : 560 мм.
Вартість : по запиту
Необхідна потужність трактора : 120 к.с.
Видалення дерев діаметром : 400 мм.
Діаметр ротора (загальний) : 560 мм.
Вартість : по запиту
Мульчер подрібнювач з фіксованими ланцюгами, застосовується як базовий робочий орган в лісогосподарських підприємствах. Механічний подрібнювач дозволяє виконувати роботи на об'єктах з нерівним грунтом, а в парі з болотною модифікацією базового енергетичного засобу, здатний працювати і на перезволожених місцях.
Продаж мульчувачів FERRI здійснюється з невід'ємною частиною – штовхаючою рамою, яка призначена для пригинання рослинності вперед по ходу руху трактора, і так само забезпечує додаткову безпеку від завалювання дерева на кабіну трактора.
Купити мульчери можна з двома типами штовхаючих рам - з механічною, і гідравлічної. Мульчери серії DT здатні заглиблюватися в грунт до 5 см. (змінно, в результаті нерівностей грунту). При цьому варто особливо відзначити, що будь-який мульчер не здатний працювати нижче рівня грунту з постійним заглибленням - це прерогатива ротоватора. Ширина робочої зони для мульчера вимірюється по внутрішній стороні санчат, і дозволяє оптимально підібрати мульчер до необхідного трактора.
Модель |
TFC-DT/F 2000 |
TFC-DT/F 2200 |
Мінімальна потужність трактора, к.с. |
120 (1000 об/хв.) |
|
Видалення дерев діаметром, мм |
400 |
400 |
Кількість молотків (зубів) |
45 |
51 |
Діаметр ротора , мм |
560 |
560 |
Робоча ширина, мм |
2100 |
2300 |
Вага, кг |
1870 |
2080 |
067 380 37 80
067 656 54 06
вул.Харківська 1B,
с.Іванків,
Бориспільський р-н,
Київська обл., Україна 08335
Ландтехнік - сільгосптехніка та обладнання © 2008 - 2020
Час завантаження сторінки: 0,1765 s