Меню Закрити

КОРЧУВАННЯ ПОЛІВ (РОЗЛІСНЕННЯ)

Надаємо послуги з розліснення зарослих садів, полів, посадок в різних регіонах України.

Корчування земельних ділянок, які раніше використовувались під плодові засадження, занедбаних полів, посадок стає можливим завдяки використання мульче рів, роблячи можливим рекультивацію сільськогосподарських земель.

В арсеналі компанії є

мульчери Suokone, Schulte, Toscano

Використання техніки визнаних світових виробників дозволяє проводити роботи з корчування на високому рівні та в оперативні терміни.

Якщо ви маєте на балансі занедбані ділянки, ща потребують якісної очистки шляхом розліснення, або ж бажаєте збільшити територію поля під обробку, то звернувшись до фахівців Ландтехнік отримаєте бюджетн рішення ваших питань з високою ефективністю надання послуги.

Мульчери, що використовуються фахівцями Ландтехнік, призначені для скошування та подрібнення будь-якого виду рослинності від невеликих чагарників і дерев до стерні кукурудзи, соняшнику, ріпаку, пшениці.

Можуть використовуватися для подрібнення сидеральних культур-бобових (горох, квасоля, соя, сочевиця); трави (люцерна і конюшина), які в свою чергу є органічним добривами багатими азотом.

Якісно подрібнює не тільки суху, але і сиру, і зелену стерню кукурудзи, соняшнику, ріпаку, пшениці за один прохід

При подрібненні високої стерні кукурудзи створює на поверхні поля шар мульчі, який чудово вбирає і затримує вологу

Якщо Ви маєте намір розширити свої земельні ділянки, збагатити їх поживними речовинами, звертайтесь до наших фахівців, які оперативно нададуть Вам калькуляцію послуг та виконають роботи ефективно та в короткі терміни.

Передзвонити
+
Передзвонити