Меню Закрити

ФІНАНСУВАННЯ

Пропонуємо вигідні програми вирішення фінансових питань

Обираєте техніку? Для себе особисто чи для господарства, яким володієте чи в якому працюєте? 

Безумовно, Ви варті найкращого! Команда “Ландтехнік” Вам в цьому допоможе і надасть найбільш сприятливі умови придбання техніки, що включають в себе пошук найоптимальніших програм фінансування.

Лізинг або кредит на всі види сільськогосподарської техніки: трактори, навісне обладнання, навантажувачі, нова та б/у техніка всесвітньо відомих брендів. Наші програми фінансування дозволяють зробити оптимальний вибір, та придбати техніку відповідно до ваших потреб.

Ми працюємо лише з перевіреними банками та лізинговими компаніями, такими як  ОщадБанк, ПриватБанк, Теком Лізинг, АльфаЛізинг, Кредолізинг,ОТП Лізинг, ULF лізинг.

Надійність, комфортне обслуговування, гнучкі умови кредитування та вигідні лізингові пропозиції – все це на унікальних партнерських умовах отримують наші клієнти.

КРЕДИТУВАННЯ

ЛІЗИНГ

Чому ми?

Більш як 12-ти річний досвід розвитку компанії та росту асортименту. Кожна наша товарна категорія – найкращі продукти в співвідношенні ціна/якість.

Ландтехнік є унікальним офіційним дилером компаній-лідерів ринку – Suokone, Basak, Cicoria, Toscano, CoupEco, Schulte, Kello-Biltта ін.

Ми розуміємо, що головна цінність розвитку – час, тому намагаємося налаштувати всі наші продукти так, щоб ви могли їх одержувати саме тоді, коли це найбільш актуально.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!