Menu Close

офіційний дилер Husqvarna в Україні

один з найбільших в світі виробників садового обладнання
Husqvarna

Обладнання для саду

це міцні, довговічні та надійні знаряддя високої продуктивності. При цьому вся техніка компактна та на диво легка, що є додатковим плюсом в експлуатації.

Ландтехнік є офіційним дилером в Україні компанії Husqvarna – шведської промислової компанії, однієї з найбільших в світі виробників садового обладнання – пил, косарок, інструментів для обробки каменів, інструментів для будівельної промисловості.

Обладнання Husqvarna – це міцні, довговічні та надійні знаряддя високої продуктивності. При цьому вся техніка компактна та на диво легка, що є додатковим плюсом в експлуатації.

Техніка Хускварна має ряд інтелектуальних функцій, призначених для полегшення та підвищення ефективності вашої роботи.

Купити газонокосарки Husqvarna, бензопили, тримери та іншу техніку ви можете в офіційного представника виробника в Україні за контактами: 063 304 17 74.

ТОВ «Ландтехнік» пропонує вам тільки оригінальну техніку від виробника та сертифікаційний сервіс по обслуговуванню за гарантійними зобов’язаннями.

Отримайте консультацію висококваліфікованого персоналу з підбору необхідної вам техніки.

Садова техніка Хускварна в Україні – надійний партнер в обслуговуванні комунальних господарств, будівельних майданчиків, прибудинкових територій.

Купити косарку Husqvarna, бензопилу , садовий трактор, тример, генератор а також запчастини до техніки можна швидко в представництві Ландтехнік.

зАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Отримайте безкоштовну консультацію з приводу купівлі або оренди сільськогосподарської техніки зателефонувавши нам за номером 063 304 18 25 або скориставшись формою поруч.

Більше техніки та технічних характеристик на сайті виробника за посиланням.

Безкоштовна консультація