Меню Закрити
фінська компанія-виробник
спеціалізація бренду

торфовидобувна техніка і фрези-розпушувачі

Підприємство Suokone Ltd – займається виробництвом техніки з 1971 року.  Спеціалізується на виробництві торфовидобувної техніки і фрез-розпушувачів для розчищення територій.

За основу при виборі спеціалізації підприємства було обрано винахід засновника компанії Рейно Меріляйнена , а саме двосторонній канавокопач для торфодобування.

Завдяки об’єктивному підходу до роботи і постійному прагнення до вдосконалення продукції компанія Suokone стала новатором у своїй галузі. Сьогодні Suokone виробляє техніку для всіх етапів торфовидобутку: від розчищення болотистій місцевості до виробництва кускового і фрезерного торфу.

У 1990-х роках в лінійці техніки для торфовидобутку з’явився ще один успішний продукт – фреза-ротоватор. Виробництво даного багатофункціонального обладнання дозволило Suokone вийти на світовий ринок. Сьогодні техніка Suokone працює на всіх континентах: продукція компанії регулярно поставляється більш ніж в 20 країн світу.

При створенні нових продуктів компанія орієнтується на потреби своїх замовників, і в тандемі з партнерами народжуються нові ідеї та, відповідно, техніка.

За більше ніж 3 десятки років компанія Suokone завоювала репутацію однієї з найбільш платоспроможних в галузі. Прагнення до продовження сімейного бізнесу з опорою на професіоналів своєї справи гарантує успіх Suokone і в майбутньому.

Suokone випускає широку лінійку продукції, яка потребує регулярного технічного обслуговування і модернізації, оскільки умови експлуатації і відповідні вимоги постійно змінюються.

Для проектування інженери-конструктори використовують краще програмне забезпечення та обладнання.

До основних товарів Suokone можна віднести:

  • Фрези (мульчери) для розчистки території
  • Шнекові канавокопачі
  • Шнекові профіліровщики
  • Профілювальники
  • Фрези-ротоватори для розчистки доріг

ВИРОБНИЦТВО

Виробництво Suokone Ltd відрізняється своєю універсальністю, технологічні етапи включають:

1 – попередню підготовку сплаву,

2 – механічну обробку,

3 – зварювальні роботи,

4 – складання і фарбування.

Фрези-розпушувачі, що встановлюються на трактори і гідравлічне транспортне обладнання, – це надійне, ефективне і економічне рішення для професійної експлуатації і проведення різних видів робіт з розчищення територій. Завдяки чудовим інженерно-конструкторським характеристикам розпушувачі ефективно використовуються як для наземних робіт, так і для фрезерування грунту.

Стандартні області застосування: розчищення лісових ділянок під орні землі, розчищення лісових ділянок після вирубки, будівництво та розчищення службових доріг, розчищення і видалення рослинності на будівельних і інших об’єктах, усунення пнів, фрезерування льоду і мерзлого грунту.

ПОЛІТИКА КОМПАНІЇ SUOKONE OY В ОБЛАСТІ ЯКОСТІ ТА ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Діяльність компанії заснована на здатності оцінити і задовольнити нинішні і майбутні потреби своїх замовників. Фахівці Suokone стежать за ступенем задоволеності замовника, перебуваючи в тісному контакті з ним і проводячи регулярні опитування. Всі відгуки використовуються для вдосконалення виробничих процесів. Рішення стратегічних завдань, поставлених керівництвом компанії, підкріплюється досягненням точних кількісних показників, пов’язаних з якістю продукції і захистом навколишнього середовища.

Управління діяльністю підприємства і відповідними ресурсами реалізовано як управління процесами. Відстеження, осмислення, правильна організація і безперервне вдосконалення взаємопов’язаних процесів дозволяє підвищувати ефективність роботи компанії і досягати поставлених цілей шляхом прийняття рішень, заснованих на фактах. Відносини з постачальниками шикуються на основі взаємної вигоди.

Suokone Oy вживає ефективних і практичні заходи щодо захисту навколишнього середовища, виділяючи на це розумні кошти. Розумне використання матеріалів дозволяє зменшити обсяги відходів і брухту. Для виробництва вибираються хімічні речовини, вплив яких на навколишнє середовище є найменш значним. Енергія витрачається ефективно і економно, викиди і відходи зведені до мінімуму.

Політика в області якості і захисту навколишнього середовища реалізується у всіх сферах діяльності Suokone. Компанія дотримується всіх положень і норм природоохоронного законодавства.

Сертифікати:

ISO 9001

ISO 14001

 

Фрези-розпушувачі для установки на трактори від компанії Suokone – це надійне, ефективне і економічне рішення для професійної експлуатації і виконання різних дорожніх робіт. Завдяки чудовим інженерно-конструкторським характеристикам техніка є ефективною для наземних робіт і для фрезерування грунту.

Для більшості моделей устаткування передбачена можливість постійної модернізації до новітніх версій. Завдяки цьому значно підвищується коефіцієнт використання і підвищується цінність обладнання в разі його перепродажу.

Передзвонити
+
Передзвонити