Меню Закрити
японський виробник

Незабаром товари з’являться тут.

виробник

сільськогосподарської техніки

Компанія Кубота займається виробництвом сільськогосподарської техніки з 1960 року. Напрямок був відкритий з розробкою перших японських тракторів для роботи в сухих полях, а також виробництво і продаж мотокультиваторів, одночасно вирішуючи такі проблеми, як післявоєнний дефіцит продовольства і скорочення числа фермерів в період високого економічного зростання.

Бренд Kubota працює над подальшою популяризацією використання інтелектуального сільського господарства, щоб забезпечити надмірною економікою праці і більш високу якість виробництва.

Сьогодні Kubota пропонує повний вибір продукції від малих до великогабаритних тракторів для різних застосувань і масштабів. Крім того, навісне знаряддя Kubota призначене для оранки, боронування і багатьох інших завдань. Високий рівень продуктивності і надійності Kubota допоміг компанії завоювати міцну репутацію в світі.

Асортимент Kubota кключає повний модельний ряд тракторів. Компактні комунальні трактори, що використовуються в побуті, сільському господарстві та промисловості, відрізняються потужністю і продуктивністю. Сільськогосподарські трактори зберігають характеристики і маневреність компактних тракторів, при цьому вони здатні справлятися з важкими тяговими роботами, необхідними на фермах.

В планах компанії найлижчим часом налагодити виробництво більшої техніки, починаючи з нової серії M7 для великого товарного сільського господарства. Відкриваючи нові горизонти для великого комерційного сільського господарства, Kubota дотримується своїх зобов’язань з досліджень і розробок, звертаючи увагу в першу чергу на потреби галузі.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!