Меню Закрити
італійська компанія
експерт зі створення техніки для

обслуговування зелених насаджень

Компанія FERRI s.r.l.. була заснована в 1844 році в Італії, для обслуговування місцевих ферм та надання ковальський послуг.

Технічний прорив компанія здійснила в 1960 році, коли були застосовані промислові концепції для початку виробництва рознесених свердел. Деякі з цих машин все ще знаходяться в експлуатації. У 1970 році був виготовлений перший Ferri Mulcher; 1980 рік – перша гідравлічна річ-косарка ознаменувала початок діяльності компанії в сфері обслуговування зелених насаджень.

З моменту заснування компанія випустила більше 25 000 одиниць техніки. Постійні дослідження і розробки, а також методи контролю якості, що застосовуються в компанії Ferri, переконують своїх клієнтів сьогодні і в майбутньому в тому, що вона буде продовжувати створювати якісну продукцію FERRI для задоволення потреб клієнтів.

До основних видів техніки, що виробляється FERRI відносяться:

  • – маніпуляторні і зміщувальні косарки Ferri
  • – мульчери Ferri для тракторів
  • – гідравлічні мульчери Ferri для екскаваторів

Компанія входтить до топ 10 компаній-виробників техніки в Європі.

Діяльність компанії направлена на не тільки на впровадження і поліпшення найсучасніших технологій, а й на забезпечення безпеки фермерів, що поліпшують їх умови праці.

Ефективна внутрішня організація дозволяє FERRI задовольнити безліч потреб, які сучасна компанія повинна враховувати, щоб бути конкурентоспроможною на міжнародних ринках.

Передзвонити
+
Передзвонити