Меню Закрити

Виробники сільськогосподарської
техніки

постійне розширення спектру торгових марок
наші постачальники це

Виробники сільськогосподарської техніки

В даний час компанія «ЛАНДТЕХНІК» постійно працює зі світовими виробниками сільськогосподарської техніки. Ми завжди розширюємо спектр торгових марок для фермерів і усіх, хто має землю для обробки. Весь імпортований товар відрізняється високою надійністю і довгою експлуатацією. Наша компанія є офіційним дистриб’ютором таких відомих брендів, як Schulte, CoupEco, Suokone, Kello-bilt, Husqvarna, Cicoria, Toscano Basak, KingTony, Ferri, Manitou та інші … До того ж, деякі товари ми пропонуємо купити в кредит. Ми допоможемо Вам збільшити Ваші виробничі масштаби за рахунок придбання якісної сільськогосподарської техніки та вийти на новий рівень продуктивності.

Серед постачальників техніки, з якими співпрацює «Ландтехнік», світові виробники, які визнані на всіх міжнародних ринках. Будучи ексклюзивним представником багатьох виробників в Україні, компанія гарантує оригінальність техніки, своєчасне забезпечення запчастинами та високу якість сервісного обслуговування.

у світі зростає

РОЗШИРЕННЯ РИНКУ ТА АСОРТИМЕНТУ

Ландтехнік активно працює над розширенням бази постачальників задля задоволення потреб українського фермера у використанні найефективнішої та найпродуктивнішої техніки, що дозволить сільському господарству країни вийти на новий рівень. Звернувшись до нас, Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід і оптимальну пропозицію в рамках вашого бюджету. Вже сьогодні на нашому майданчику Ви можете побачити зразки пропонованої нами продукції та придбати як нову так і вживану техніку для будь-яких видів сільськогосподарських робіт.
Передзвонити
+
Передзвонити