Меню Закрити

Трактор Basak 2080 ВВ ORCHARD

Характеристики трактору Basak 2080 ВВ ORCHARD

Виробник: Basak

Модель: 2080 ВВ ORCHARD

Потужність: 79 к.с.

Двигун: Perkins (Англія)

Повна маса: 3.3 т.

Задня навіска: 3 т.

Вартість: за запитом

Модель Basak 2080 - якісний трактор, призначений для легких робіт. Завдяки трициліндровий дизельному двигуну Phase III-A потужністю 79 к.с. він ідеально підходить для невеликих садових робіт.


Ви можете самі визначити характеристики 4 × 2 або 4 × 4 в цій моделі, яка має захисне кільце і має варіанти тенту або кабіни. Він має вантажопідйомність до 3 тонн за допомогою гідравлічного рульового управління, функції автоматичного підйому і підсилює поршня.

Двигун і трансмісія.

Basak 2080 з дизельним двигуном Euro III випускається з 3 циліндрами і функцією Turbo Intercooler. Ви зможете легко виконувати свою роботу в поле з 16 передачами вперед і 8 заднім ходом. Завдяки низькій потужності двигуна і підтримки трансмісії ви можете отримати високу продуктивність при низькій витраті палива. Двигун пропонувався фермерам, не вимагаючи особливого догляду. Це дозволяє досягти високої продуктивності, забезпечуючи до 25% додаткового крутного моменту, коли це необхідно при великому навантаженні. Але одним з найбільших недоліків трактора є те, що інтервал заміни масла трохи коротше.

Комфортне водіння.

З опціональним варіантом шин, пропонованим Basak для цих моделей, ви можете визначити розмір шин відповідно до ваших потреб. Це також залишає вам вибір тенту або трактора з кабіною. Basak, який не відхиляється від свого класичного зовнішнього вигляду з точки зору дизайну, пропонує своїм покупцям тільки оновлену конструкцію переднього капота моделі Başak 2080 без втрати загального вигляду.
Проста і надійна конструкція гідравлічної системи дозволяє оператору легко втручатися в роботу в разі несправності. Завдяки рухливому переднього крила намагалися запобігти зіткненню шин або крил з капотом при рульовому управлінні.
Basak 2080, який полегшує вам роботу в обмеженому просторі завдяки функції малого радіусу повороту, дозволяє трактору працювати без перебоїв протягом більш тривалого періоду з його паливним баком на 78 літрів.

  • Додатковий тент або кабіна
  • Дизельний двигун Phase III-A потужністю 79 к.с.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!